| x3LaLaLax3 a întrebat:

Cine este in Colegiul National Elena Cuza din Bucuresti sa-mi spuna si mie cum este liceul, cum sunt profesorii si elevii. Va rog mult. Sa raspunda doar cei care sunt acolo sau care stiu despre ce este vorba. Multuuu`puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Jabbawockeez00 a răspuns:

Sa-ti spun sincer..nu-i cel mai bun liceu.dar profesorii sunt chiar de treaba..liceul este super dotat..si elevi..sunt in regula(mai sunt si d-aia mai ciudati.da merge)laughing.