| AnaMaariaa1996 a întrebat:

Cine este la Facultatea de Geografie din cadrul Universitatii din Bucuresti? Sau la Facultatea de Administratie si Afaceri? As vrea sa intru anul acesta, nu stiu sigur la care inca. Cum este?

1 răspuns:
| Bella100 a răspuns:

Facultatea de Administratie si Afaceri. Am o prietena care este la Facultatea de Geografie dar mi-a spus de nenumarate ori ca este oribil acolo. Prea multe notiuni(super complicate, aparent imposibile), profesori oribili etc. In schimb, la administratie si afaceri este mult mai bine. Oameni de treaba:colegi prietenosi, profesori buni, treaba buna. Ne invata multe lucruri aici. Ti-o recomand cu mare placere. happy