| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Cine imi poate da si mie lectia sau niste subiecte de test initial la biologie... appa am trecut a7ahee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repeta bine capitolul despre "Iepurele de casa". Contine elementele de baza ale anatomiei si fiziologiei unui mamifer, deci cunostintele de baza necesare inceperii studiului organismului uman. Si vino si pe lecturirecenzate.ro, dupa ce repeti la biologie! Succes!

1 răspuns:
| dianaxD a răspuns:

Cauta pe didactic.ro la clasa a 7 a, la materia biologie. poate gasesti.baftahappy