| mihhyroxyy a întrebat:

Cine imi poate da si mie o idee? Doamna diriginta vrea sa facem ceva ca sa lipim pe panoul clasei.si eu nu stiu ce. vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Poate sa faceti un panou sau 2 cu poze cu clasa din diferite excursii, sa puneti chestii din materia dirigintei de exemplu diriga e de engleza faceti cateva chestii despre Anglia in englezawinking

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Poze cu clasa voastra le pui in rama, poezii inventate de voi, poze cu fiecare elev si un citat preferat al fiecaruia :*:*

| crisss27 a răspuns:

Sa faceti un panou cu zilele de nastere a fiecaruia si o poza a clasei.

| Catau27 a răspuns:

Orar, poezii, desenele clasi.etc.winking