| Mjdolhfi a întrebat:

O idee de discurs pentru doamna diriginta va rog eu mult.big grinMultumesc!kiss

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu inteleg cum am putea noi sa iti oferim un discurs pentru o persoana despre care nu avem nici cea mai mica imagine.
tu o cunosti, tu ai stat atatia ani cu ea, ea te-a ajutat, ti-a fost mama, dascal etc.
tu trebuie sa stii cel mai bine

| Mjdolhfi explică:

@SECRETEL uite daca vroiai sa ma ajuti, bine daca nu taci. E cel mai binewinkingcand nu stii.winking

| ANoNim_7814 a răspuns:

4 ani... s'au dus...au plecat parca in cateva minute
o diriginta ce a stiut sa ne indrume spre bine
ne'a aratat drumul bun drumul corect drumul vietii
in avalansa copilaariei cand toti radem cand toti facem prostii cand toti suntem cu mintea in alta parte la ore. ati stiut sa ne ajutati sa ne intelegei
sa ne dati sperante ca nu e prea tarziu
singurele clipe pe care le mai pot avea alaturi de dvs sunt dupa acest discurs
sper ca sunteti mandra ca ne'ati avut ca elevi pentru ca noi suntem mandrii ca ati fost diriginta noastra :X