| adi_9487 a întrebat:

Cine imi poate sa-mi zica si mie mai multe despre cartea invitatie la vals? multumesc anticipat kiss

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Tocmai ieri l-am terminat! Daca ai citit "La rascruce de vanturi" este o poveste, dupa parerea mea, extrem de asemanatoare. mie, personal, invitatie la vals nu mi-a placut si nici cartea "la rascruce de vanturi" dar mi-a placut filmul si am inteles mai bine cartea dupa ce l-am vazut

| merry_2783 a răspuns:

Este un superb roman de dragoste.cartea adolescentei mele ce i drept cu un final neasteptat. daca o gasesti citeste o sigur o sa ti placa.astept sa mi zici cum ti s a parut

| Azul a răspuns:

Este un roman de dragoste din timpurile vechi. A fost si este unul dintre romanele cele mai placute de oameni. Mama mea a citit acest roman si i-a placut foarte mult.