| teval a întrebat:

Cine imi spune un site unde pot invata quilling de nivel I?

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Eu dat search pe google si am vazut si chestii pe youtube, dar si site-uri.Ai pe prima pagina o gramada.
Funda?
Pa, pa.

| teval explică (pentru SimonaCristina):

Scuze,dar nu prea imi place raspunusul...
De ce:Cine imi spune "un site unde pot invata quilling de nivel I"?
Nu mi-ai spus numelae site-ului si nivelul.

| LucaTheodor a răspuns:

Buna!
Nu este nevoie de un site anume. Poti zice pe Google Image "quilling" si iti dau modele. Modelele acelea sunt gata facute si tu te uiti cu atentie la ele, apoi te gandesti din ce piese sunt formate. Faci piesele necesare si le asamblezi cu lipici/aracet. Eu asa fac. Nu e nevoie de nici un site. Daca vrei niste TUTORIALE VIDEO poti cauta pe Youtube "quilling". Unele sunt in engleza, altele in romana. Poti face aproape orice din "quilling".