| love10andra a întrebat:

Cine l-a tradat pe Constantin Brancoveanu? Vreau raspunsuri sigure! Daca nu stiti... tineti-va gura!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

C.Brancoveanu a fost tradat de rudele sale, care ocupau unele functii ale domniei, in principal de unchiul sau, spatarul Mihail Cantacuzino. Numai bine!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Raspunsuri sigure? Cum poti primi raspuns sigur la o intrebare asa de nesigura? Crezi ca stie cineva asta?
OMG ce-s cu intrebarile astea?

| NevastuicAaA a răspuns:

Hai ca am plecat in trecut...iti spun maine dupa ce il decapiteaza