| larysukx a întrebat:

Cine ma ajuta? am de facut un proiect la germana despre un produs.eu am ales ciocolata milka.trebuie sa scriu o reclama mica si nu am nici o idee... textul poate sa fie si in limba romanahappy.hee hee
sunt clasa a 7-a... dau fundahee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iart activia este cel mai vandut iaurt din romania.ESTE extrem de sanatos

| Elly55 a răspuns:

Http://www.milka.ro/milka/page?siteid=milka-prd&locale=roro1&PagecRef=259 ia cateva noutati de aici este istoria marcii milka sper ca te-am ajutat!