| arysa a întrebat:

Cine merge la o olimpiada nationala anul asta? La ce materie si in ce oras se tine?

8 răspunsuri:
| arysa explică:

Succes tuturor! Si eu merg la latinabig grin

| arysa explică:

Cati olimpici la latina! Ella tu ce clasa esti?big grin

| christine044 a răspuns:

Hei, Arysa, eu merg la istorie anul acesta. Se va desfasura in Alba Iulia, intre 17 si 21 aprilie.

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Eu merg la olimpiada de latina, care se va tine la Deva, intre 17-... aprilie.
happy

| f a răspuns:

Colegul meu de clasa se duce la geografie la timisoara in vacanta de paste.

| LightBlue a răspuns:

Nu merg dar stiu unde se desfasoara 2. biologie - suceava; religie - Galati. funda?

| Ella_6045 a răspuns:

Si eu merg la latina. La Deva big grin

| Ella_6045 a răspuns:

Mult succes tuturor! big grin