| apademasa a întrebat:

Cine merge maine la olimpiada de matematica?

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

La tine e locala mâine, nu?
Am fost acum aștept județeana.

| andrei1237 a răspuns:

Am vrut sa ma duc, dar profesorul meu a uitat sa mai trimita listele.

| zurick a răspuns (pentru andrei1237):

La mine a uitat să mă înscrie și să mă anunțe da tot am ajuns la ea...

| Exilee a răspuns (pentru zurick):

Si ce-ai facut? Iei primul loc?

| zurick a răspuns (pentru Exilee):

Fii atent.Nu m-a inscris, nu m-a anuntat cand e vreo olimpiada sau concurs, imi spune ca sunt cam proasta(asta pe la spate)dupa lui i se spune ca m-a inscris altcineva si ca aceias proasta a trecut mai departe.Confuz? Mda aceias om care m-a facut sa urasc matematica bine ca are cine sa ma faca sa-mi placa din nou.Si acum astept judeteana sa ii dau o lovitura sa vada si el cat de proasta sunt.N-am facut acolo cat mi-as fi dorit, adica
n-am reusit sa copii tot de pe ciorna da nu-i bai...Ciuda ca mi-a reusit una din ele cu o zi inainte.
N-ai facut cunostinta tu cu astfel de specimene ca actualul meu prof de mate? Nici nu-ti doresc

| Exilee a răspuns (pentru zurick):

laughing Asta a fost chiar tare. Mi-ar trebui si mie un asemenea curaj

MUlt succes la cea judeteana.