| zuzualina a întrebat:

Cine se pricepe

care facultate e mai buna si de viitor

biologie sau biochimie?

Răspuns Câştigător
| Maryan_6252 a răspuns:

Pai e mai buna biologia ca poti ajunge cineva

6 răspunsuri:
| stefan110310 a răspuns:

Biochimia clar.happy

| stefan110310 a răspuns:

Dar daca iti place biologia de ce nu dai la medicinabig grin?

| zuzualina explică (pentru stefan110310):

Stiu ce presupune medicina si nu ma atrage

| SamyEA a răspuns (pentru zuzualina):

E mai greu la medicina decat la biochimie? Trebuie sa stii chimia la un nivel rdicat? Eu in liceu nu prea am invatat la chimie...ma sperie gandul ca voi avea examen la chimie

| SamyEA a răspuns (pentru zuzualina):

Si eu dau la biochimie la Iasi si sper sa fie ok.Nu prea le am cu chimia si fizica ce cred ca se vor studia la greu, dar totusi sper sa ma descurc.Multa bafta tuturor!

| raluk27 a răspuns:

Si cu biochimia poti ajunge cineva. Chiar as zice ca e mai buna. Ce sa faci doar cu biologia? Profesor?