| vicuta a întrebat:

Cine stie care este programul de lucru al bibleotecii B.P.hasdeu din Republica Moldova?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Http://www.bnrm.md/web/index.php?lang=ro&pid=proiectul-anului cauta aici vezi daca afli :)

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca in Republica Moldova e o singura biblioteca? Presupun ca te referi la vreun oras anume.
Doamne! O sa invatati vreodata macar sa puneti o intrebare logica?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ti se pare stupid raspunsul meu, citeste inca o data intrebarea ta si incearca sa gandesti un pic...vezi cam ce intelegi din ea.