| davidanton5 a întrebat:

Cine stie cu ce medie s-a intrat anul trecut la liceul MOISIL pe profilul stiinte sociale?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9.22. Daca te referi la cel din București. Dar daca ai pretenții la așa medie ar trebui să ai competențe în motorul de căutare Google.

| Anuket a răspuns:

Licee cu numele GRIGORE MOISIL sunt în multe orașe.
Bagi aici https://www.admitereliceu.ro/ județul, localitatea dorite și vezi toate mediile pe specializări.

| Ionut123987 a răspuns:

Dacă e vorba de moisil din Bistrița, nu știu, dar dacă te stresezi ca nu o sa intri acolo înseamnă că exista o problema... Pune mana pe carte, ca nu e asa greu happy