| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Știe cineva cu ce medie s-a intrat anul acesta/anul trecut la liceul Unirea din Brașov, la Științe Sociale și Filologie-cu bilingv franceză-?
Eu îmi doresc să intru la Științe Sociale, dar voi da bilingvul la franceză deoarece în caz că nu intru la Stiinte Sociale să pot intra la filologie, cu bilingv la franceză pentru că am văzut că pot intra cu medie mai mică la profilul cu bilingv.
Pe net nu găsesc mediile de la Științe Sociale, sau nu există profilul?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

La franceză, subțire: 6.97