| ellene a întrebat:

Cine stie din ce an se intra la facultate pe baza de dosar? Inainte era cu admitere si tind sa cred ca era mai bine asa. Totusi din ce an?

2 răspunsuri:
| unbaiat a răspuns:

Sincer nu mai stiu.2002-2003 cred... da nu ma bagam in seama daca nu remarcam ca legiuitoarea vb iar in dodii laughing Si da, inainte era mai greu si se invata mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se practică de ceva timp, anul 2000.
Și anul acesta se mai intră pe bază de concurs de dosare, trebuie să te interesezi la ce universitate și facultate.
Baftă.
Pa, pa.