| Iulia9105 a întrebat:

Cine vrea sa invete germana cu mine?(Luati aminte la faptul ca intrebarea e la categoria "Educatie si Cultura generala", ceea ce inseamna ca nu am chef de glumit).

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Si mie mi-ar placea! Dar eu nu stiu, si deci sunt incepatoare!

| xtina a răspuns:

Eu, chiar vreau!

| Iulia9105 explică:

@ cockie_green, imi pare rau, dau fundita cui vreau. Si nici nu vad la ce intrebare ai raspuns.

| Altu a răspuns:

Detalii?

| mermadia a răspuns:

Si eu am avut o tentativa de a invata si inca as vrea, dar e greu de unul singur.

| andreeada a răspuns:

Hallo ich bin Andreea Ich Deutcsh lernen!rolling on the floorpe bune vreau sa invat ma inveti?

| cockie_green a răspuns:

Eu... ti-am trimis un mesaj privat te rog raspunde-mi

| Sweetgirl_9646 a răspuns:

Eu vreau.imi lasi id tau?