| anonim_4396 a întrebat:

Cineva a terminat 8 clase acum 2 ani si vrea sa se inscrie la liceul maracineni? ce acte ii trebuie si cum trebuie sa procedeze? se poate inscrie la acest liceu sau trebuie sa aleaga unul fara frecventa? multumesc mult si cel mai bun raspuns primeste fundahappy.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu a depasit varsta de 16 ani se va putea inscrie la zi, daca a indeplinit-o se va putea inscrie numai la seral sau cu frecventa redusa.
Trebuie sa faca o cerere la liceu si sa anexeze foaia matricola de terminare a 8 clase si copia legalizata a certificatului de nastere si cartii de identitate. Numai bine!