| andreeaalexandra16 a întrebat:

Buna am si eu o întrebare... Am o verisoara care a terminat scoală 12 clase si acum vrea sa se înscrie la o scoală unde am fost si, eu dar e mai mult liceu daca dupa ore normale, se fac ore de cultura dar ia a terminat 12 clase se mai poate inscrie provizoriu in clasa a 9 a pentru ore accele eu cred ca nu pentru ca a terminat dar o doamna de acolo desi i-a explicat i-a spus in ce clasa vrea sa se înscrie si e Putin aiurea nu inteleg se mai poate repeta liceul sau doar pentru ore alea sa se înscrie sau nu?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Citind mesajul tau, nu pot sa nu intreb, despre ce fel de cultura e vorba in acele ore?

| andreeaalexandra16 explică (pentru Kaℓi):

Muzica pictura limbi străine informatica mai, multe nu stiu prea bine pe toate

| Rox3tte a răspuns:

Liceul il faci doar o singura data.winking Din ce am inteles, cred ca se inscrie la acele ore de cultura. happy

| andreeaalexandra16 explică (pentru Rox3tte):

Da pentru acele ore ar vrea eu cred ca nu se mai poate da o doamna a zis ceva ca ar putea