| Gandhi a întrebat:

Cineva la agronomie? cum e?

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Tot sapa a ramas unelta preferatá? nasol, cum sa fie?

nony
| nony a răspuns:

De ce nu mi-ai raspuns pe site ce mi-ai scris in privat? Aaaa, sau n-ai vrut sa vada lumea ca locul tau este intr-adevar la sapá?winking

| Gandhi explică:

La inceput am crezut ca pe site ul asta sunt oameni civilizati, dar se pare ca mai sunt si altii carora le face placere sa jigneasca. Ti am mai zis, chiar nu te a obligat nimeni sa rasp la intreb p care am pus o, dar vad ca unii dintre voi simtiti nevoia sa va bagati siguri in seama. Iar daca din punctul tau de vedere agronomia inseamna sapa...nu mai am nimic de comentat.

| Gandhi explică:

Singuri*