| AllmaGirl a întrebat:

Cineva mi-a zis ca in limba romana sunt 3 cacofonii permise:
-Biserica Catolica
-Ion Luca Caragiale
Dar nu mai stiu care era a 3a...stie cineva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A treia e: Tactica Cavalereasca

Mai nou, ar mai fi (dar nu sunt încă recunoscute)
Banca Comerciala
Epoca Capitalista
Epoca contemporana
Tu poti sa le scrii si pe astea.

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Tactica cavalereasca

| Holocaust a răspuns:

Tehnica cavalerească.

| 1000bodies a răspuns:

Cum sa fie mai Biserica Catolica a treia cacaofonie permisa daca ea deja a mentionat biserica in intrebare? rolling on the floor

| BogdySS a răspuns (pentru 1000bodies):

Da, mi-am dat seama doar dupa aceea, si am sters raspunsul, imi cer scuzestraight face

| AllmaGirl explică:

Chiar nu am stiut cate pot sa fielaughing Ciudat ca multa lume foloseste cuvintele fara sa isi dea deama de cacofonie...Raspunsul cel mai complet a primit fundahappy

| AnnemarieLove a răspuns:

Cred ca a treia este ''banca comercila'', insa nu sunt sigura.