| queeny a întrebat:

Clasa a 7-a de anul acesta cum va intra la liceu? Vom da admitere in 2010 sad? Sau raman testele pisa? Cum ni se va calcula media, tinand cont ca noi nu am dat teze unice... Intram doar cu media din 5-8 la liceu?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Wtf?[scuze exprimarea] 75% examenele?:o:o:O:O:O:O:O:O:O.Eu am auzit ca dam romana, matematica si limba straina la alegere:-ss. Daca se iau 75 % testele.Deci o sa fie ft greu de intrat la liceu :-s

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Cu media 5-8 sigur nu mai intrati pentru ca au intrat multi la licee bune desi ei nu stiau mai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit că se dau teste pissa.Sunt destul de grele.:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. La liceu vei intra cu un examen, conform Ecaterinei Andronescu. happy Cred ca media din 5-8 va insemna 25 % pentru admiterea in liceu, restul examenul!happy

| Tasi a răspuns:

Las ca se mai schimba pana intrati voi la liceu.laughing
Cu PISA, daca ar fi sa ne luam de ce zic acum...

| vlad_9538 a răspuns:

Din cate am auzit se introduce din nou capacitateasad? imi pare rau pentru tine