| Teddy_4958 a întrebat:

Cn are niste idei pentru. un afis eco?

4 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

Trei copaci si doua flori, mult verde si cer albastru.

| Crystal112 a răspuns:

Am participat la un moment dat la un concurs eco ceva cu ambasadori, sincer nu mi-am dat nici un interes dar am castigat eu un loc pe acolo
iar inaintea mea am vazut un afis cu o clepsidra mare! deasupra clepsidrei era frumos, inflorit, verde iar dedesubt unde se scurge nisipul era poluat urat totul maro
dupa parerea mea acela era castigatorul!

Răspuns utilizator avertizat
| SoRandom21 a răspuns:

Un mar sau o floare sau ceva viu care are in spate uzine chestii, o persoana care picteaza un camp cu flori si are in fata un camp plin de deseuri, flori care inconjoara o eprubeta cu cap de mort pe ea si cerneala neagra in interior, flori innegrite care inconjoara aceeasi eprubeta pe apa din care curge cerneala, pamantul drept un chibrit care arde, pamantul rupt in doua din care mananca diavoli, sper ca te-am ajutat happy