| Sugar21Pink a întrebat:

Cine imi poate face si mie un afis? Trebuie pusa doar o poza si 2-3 idei pe el big grin Va rog happy

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

De exemplu pune o poza cu un iPhone 4S si scrie despre el:
-Este telefonul revolutionar al lumii;
-Cel mai subtire telefon din cate exista.

| Sugar21Pink explică (pentru Skylerx):

Ideea era ca am nevoie de afis laughing un afis cu poza mea si niste chestii big grin nu exemplu de afis tongue

| Skylerx a răspuns:

Vrei mai multe chestii? Pai o poza mare cu iPhone: http://www.newmobile.ro/......one-4s.jpg si despre el scrie:
-Este telefonul revolutionar al lumii;
-Cel mai subtire telefon din cate exista;
-Este inventat de Steve Jobs (R.I.P Steve!);
-Au fost inventate de englezi;
-Au ajuns si in Romania, dar sunt scumpe;
-Vor ajunge in curand si in China, si alte tari, momentan trebuie sa ajunga.

| Sugar21Pink explică (pentru Skylerx):

Nu, nu! Trebuie sa fie despre mine! laughing ca eu candidez la Consiliul Elevilor, nu iPhone-ul laughing