| anonim_4396 a întrebat:

Cn e din Piatra Neamt? Stie cineva ce materii o sa am in clasaa 5-a la Liceul Calistrat Hogas? P. S.: da, am dat examen.

Răspuns Câştigător
| trifescugabriela a răspuns:

Eu sunt din Piatra Neamt, nu conteaza liceul uneori pentru ca materiile sunt aceleasi la orice liceu, doar ca la unele licee faci o materie mai mult de cat altele, de ex la hogas se pune accentul pe engleza si mate! Dar ai aceleasi ore ca la orice clasa a 5 a! Mate, rom, eng, franc, desen, info, muzica, si toate orele!