| andriana_;) a întrebat:

Comentatzi pls,, Patria mea este limba romana " de Nichita Stanescu dau fundita pentru cea mai buna...

4 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Ce-ar fi s-o comentezi tu si sa-ti dau fundita eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora asta n-am chef sa comentez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as comenta. da e foarte mult de scris.plus la toate nu primesc nimic bun in schimb.nu te baza pe compunerile altora. fa singura. iar daca esti desteapta gasesti pe net orice comentariu.de cine vrei.trebuie doar sa stii cum si unde sa cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata`pe net.
Scrie asa pi google ''Patria mea este limba romana " de Nichita Stanescu'' si o sa-ti apara.