| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca societatea romaneasca se afla intr-un progres? De ce?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu se afla in nici un progres, prostia ia amploare din ce in ce mai mult si hotii se imultesc peste noapte.
La capitolul industrie suntem praf, unele orase sunt chiar moarte.
E mult de vorbit si nu are rost!
Singurul lucru care e in progres e tehnologia!

| RAY a răspuns:

Da,mai ales de luna viitoare, va fi un mare progresez, multe firme mici vor da faliment si pfa si vor ramane doar strainii atat

| francut a răspuns:

Progres sau regres? In regres, da.

| Andersen2k18 a răspuns:

Mai mult regres, se promoveaza incultura. Oamenii nu isi mai stiu istoria, geografia patriei sau din cultura generala.

| MajinVegeta a răspuns:

Pentru ca au ramas destui oameni deschisi la minte, care inca o tin in viata.

| Kimball a răspuns:

Care societate?
Noi suntem o colonie pentru strainiwinking