| Rombix a întrebat:

Consideri ca literatura motivationala sau domeniul dezvoltare personala sunt utile pentru omenire/oameni? Ii ajuta? Ii pot ajuta acestea? Tu ce zici din propria experienta?

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Da, îți deschide orizontul și te face să înțelegi lucruri.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Categoric ca da, dar trebuie si sa pui in practica ceea ce citesti

| siriusblack98 a răspuns:

Consider ca doar foarte putine lucruri din ceea ce vei citi intr-o carte de dezvoltare personala iti vor ramane in cap sau le vei pune in aplicare.Iti zic asta din experienta ca am citit cateva carti de acest gen, plus zeci si sute de articole pe aceeasi tema.Nu m-au ajutat cu nimic. Ceea ce m-a schimbat a fost doar contactul direct cu oamenii. Teoria este pentru calculatoare.Practica este pentru oameniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu.Nu.N-am asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.