| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere ai despre cartile motivationale/de dezvoltare personala si domeniul acesta in special? Consideri ca sunt utile,sunt bune,te ajuta intr-un fel sau nu esti de acord, nu iti place asa ceva?
Ce carti de genul ai citit si care a fost impresia?

Răspuns Câştigător
| Cannibal a răspuns:

Da ajută. În momentul în care esti cu moralul la pământ și citești o carte motivațională ajuta enorm.
Am citit "putere nemărginită" de Anthony Robbins mi-a dat o impresie super bună am învățat cum funcționează mintea am învățat, cum sa îți dirijez creierul și multe alte lucruri care mi-au folosit în dezvoltarea mea personală.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa e cand tineri numai fac armata numai au ambitie, vointa si se plang de trista lor viata

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da pot fi utile orice carte cititia este utila si te ajuta.