| radualmasan a întrebat:

Corona,valul 4. Oare Facultatile de Medicina vor rula cursuri in-class sau online si anul acesta/urmator?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Valu' 4 tot vine de cateva saptamani
inainte cand se spunea ca vine valul, si aparea dupa colt in cateva zile
si astea cu toate masurile serioase de relaxare, cu versiunea delta care cica, ca e de 7 ori mai raspandibila decat aia clasica, etc.
deci, deja nu mai cred in el

| Gligore2000 a răspuns:

Vine valul si-mi ia calul.
Eu nu cred ca mai vine.

| TheGoodDr a răspuns:

Avand in vedere ca anul asta avem vaccinuri, nu cred. In cel mai rau caz o sa ne puna pe toti sa ne vaccinam ca sa putem veni la cursuri