| prs0396 a întrebat:

Ce credeti ca va pica la bac anul acesta? este posibil sa mai pice iar poezie?

2 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

La bac poate sa pice orice, oricate previziuni am incerca sa facem. e posibil sa pice poezie, cei care fac subiectele nu tin cont de asta. Au o serie de subiecte pe care le pregatesc, mai multe variante, din care aleg. Adica trebuie sa stii cate putin din fiecare.

| PedoBarbie a răspuns:

Anul acesta nu o să mai fie bac, ci anul viitor în vară și în toamnă.