| adilan a întrebat:

Credeti ca Evaluarea Nationala 2014 va fi mai grea decat cea din 2013?

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu dau anul asta si sper sa fie macar la ffel de usoarahappy

| abcde12345 a răspuns:

A fost mai usoara de la an la anhee hee

| Cameliapantiru a răspuns:

Cred ca subiectele vor fi de dificultate medie, daca inveti serios nu vei avea cum sa nu obtii note mari. Ideea e ca s-a schimbat ponderea acesteia in media de admitere: de la 50% a devenit 75%. Succes!

| SasNetRomania a răspuns:

Nu ar trebui sa va faceti probleme, evaluariile sunt din ce in ce mai usoare, in loc sa le ingreuneze, sunt usoare sa ia si nea vasile care sta toata ziua pe facebou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu deoarece e mai usoara de la an la an

| elyfel a răspuns:

Daca inveti nu e greu daca nu este.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Da, deoarece s-au luat multe note mari anul trecut.

| YourDeath a răspuns:

Da, pentru ca nu mai invata nici dracu'... Cred si eu ca e greu