| Sory a întrebat:

Credeti ca exista viata pe alte planete? big grin

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navem cum sa fim singuri in univers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal sa existe viata, peste tot e viata in universu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dau curios nu stiu das curios toata lumea sa ii raspunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu exista!laughing)laughing)))sigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| xey a răspuns:

Ar fi foarte agoist sa ne gandim ca noi suntem singurii din univers si daca vreti sa aflati ceva ce nu cred ca ati crede este ca viata pamanteana este sortita la moarte. soarele acum este la jumatatea vietii sale, peste cateva mii de ani soarele va exploda si oamenii fara mai avand caldura si lumina vor muri.

| Int3rzys a răspuns:

BineInteles ca exista poate ei se intreaba acelasi lucru