| Karinakari99 a întrebat:

Credeti ca se mai deschid căminele in acest an universitar?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred, presupun ca asa o sa fie pana se termina anul. Si cine mai deschide caminele pentru un singur semestru, hmm thinking

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu.

| zurick a răspuns:

Unele cămine au fost deschise și acelea rămân așa, dar nu cred că le deschid pe celelalte dacă nu se schimbă forma de predare.

| zilog a răspuns:

La ce folos atâțea facultăți când doar intr-o singură țară de pe planetă se produce absolut totul, ia orice obiect de pe lângă tine șî vezi ce scrie pe el!?
Atunci la ce folos să mai existe ceva în altă parte!?