| Benyamin173 a întrebat:

Cu ce medie pot intra la filologie la un liceu din București?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti care o sa fie mediile de intrare la filologie in toate liceele din Bucuresti ce au acest profil.
Orientativ te poti uita pe site-urile liceelor si o sa afli ultima media de admitere de anul trecut si cam asa o sa fie si in acest an.

| Iote a răspuns:

Depinde de cat de pregatiti sunt elevii in acel an si care vor ca si tine un profil usurel: filologia.