| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Cu ce medie se intra la liceul `Ion Neculce`?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

In 2008 s-a intrat cu
7.21 la matematica-informatica cu bilingv italiana
8.96 la matematica-informatica
8.72 la filologie
6.69 la filologie cu bilingv italiana
La Clasa de stiintele naturii nu apare completata nici o nota - deci nu stiu (nu s-a facut clasa, sau s-a mai dat o dat a in toamna). Informatiile le-am luat de pe site-ul ministerului educatiei si invatamantului. Notele reprezinta ultima medie de intrare in clasele respective.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa intru la neculce da vreau sa stiu cu ce medie intru la matematica informatica tongue... ca tot caut pe net si nu gasesc un site care sa zica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar nu sriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce medie se intra la liceul national emil racvita bucuresti plsss cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce medie se intra la liceul otopeni?