| ringridv97 a întrebat:

Care dintre cele trei licee Fratii Buzesti, Carol, respectiv Elena Cuza, din Craiova mi-l recomandati pentru profilul stiinte ale naturii? Am o medie foarte mare, deci nu se pune problema de medie. Vreau numai sa stiu care este mai bun.

Răspuns Câştigător
| CorinaaM a răspuns:

Hey, si eu ma confrunt cu problema asta (st tot din Craiova ), dar am ales Carol app de la ce sc esti? smug

| ringridv97 explică (pentru CorinaaM):

Sunt din Calafat. Ai ales deja, adica esti intr-a 9-a, sau acum urmeaza sa alegi Carol?big grin

3 răspunsuri:
| CorinaaM a răspuns:

Sunt intr-a 7-a abia (nu te ambala ) dar sunt sigura (sper ca voi intra) la Carol pe bio`chimie big grin am auzit ca e cel mai pun liceu pe profiluri de genul iar buzesti e cel mai bun pe mate info (: