| Ruse_Viorel_2002 a întrebat:

Cu ce notă se intră la profilul filologie? Va rog raspundeti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de liceu. Sunt licee la care se intra cu 5, si licee la care se intra cu 9. Te uiti pe site-ul liceului la care vrei la ultimele medii de anul trecut si vezi.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fiecare liceu in parte si nu se stie media minima cu care se va intra anul acesta.
Orientativ poti vedea cu cat s-a intrat anul trecut la liceul care te intereseaza si cama asa va fi si in acest an.