| Idc12345 a întrebat:

Cum adica festivitatea de incepere a anului scolar va fi pe 15 septembrie? Vom merge la scoala ca sa ne spuna bine ati venit si pe urma venim luni direct la cursuri? Fundaa

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Pe 17 incepe oficial, dar unii spun ca vom merge pe 15 (sambata) la festivitatea de incepere ca sa ne dea orarul, sa ne prezinte clasa, etc. Cel mai bine ii dai un telefon sau un mail dirigintelui / dirigintei tale sa te lamureasca.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| CautNume a răspuns:

Scoala incepe pe 17 septembrie.Atunci te duci la scoala.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aşa ceva.

| AresLusitani a răspuns:

17 septembrie att incepe scoala

| cristi_7795 a răspuns:

Pai trebuie ca sa va dea cartile care trebuie pentru limba romana, engleza etc.
Mie mi-a dat deja cartile si eu nu ma mai duc vinerea. Daca ma duc ma duc degeaba.