| FriendsShow a întrebat:

Este adevarat ca pe 15 septembrie este festivitatea si de luni venim la scoala? Dau funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se spune, dar scolile nu prea cred ca vor face asta. Suna-ti diriginta/dirigintele si intreab-o/intreaba-l. Eu asa o sa fac. O voi suna joi, cand ar trebui deja sa fie totul stabilit. happy

| spi a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......05577.html se pare ca ecaterina andronescu a spus ca festivitatea se va desfasura pe 15 septembrie dar articolul de mai sus a fost postat acum 11 ore.in concluzie vor desfasura festivitatea scolile care doresc sambata, daca nu luni

| cosmin2000 a răspuns (pentru spi):

Spi merita funda!

| blueve a răspuns:

Asa a zis ministra dar numai scolile care vor nu e obligatoriu