| AlexDorinel a întrebat:

Cum ar arata lumea daca in Romania s-ar face scoala normala pana se termina pandemia, iar restul Europei online?

Ce impact ar avea asta asupra Europei, economiei, etc... peste 5-10 ani?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cred ca trebuie sa te chinui mult sa pui o intrebare atat de lipsita de sens...

Hai sa incerc si eu: Cum ar arata lumea peste 5-10 ani daca locuitorii din Ciofliceni ar purta timp de o luna numai sosete galbene, iar suedezii ar canta la dus cu 30% mai putin?

| RoCkKiD a răspuns:

Absolut nici un impact.

E amuzant ca presupui ca e o asa mare diferenta de calitate intre scoala online vs scoala fizica la noi. Ambele variante sunt la fel de proaste si ineficiente.

| Zuzu1991 a răspuns:

Care scoala?!?
se face scoala?!? de cand?!?
eu am trecut prin 12 ani de scoala invatand numai la examene, si la alea NU LA SCOALA ci la meditatii, in rest la scoala nu invatam nimic DE NIMIC!
deci diferenta e nula, din cate vad eu se depun eforturi ca prostimea sa nu fie educata, eforturi serioase

| Jackpot2 a răspuns:

Copii romani ar fi mult mai educați

| gabicoo a răspuns:

Păi până acum Europa a lăsat (atât cât au putut) școlile deschise!
În Românica aproape un an au fost închise și în curând vor fi reînchise!

Care e rostul întrebării tale?