| Sonia822 a întrebat:

Cum arata manualul de psihologie de clasa a 10-a? Cum e coperta, in ce culori?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De obicei este cel cu galben și alb de zlate. Noi pe acela l am avut și mulți din București tot pe acela și este cel recomandat pentru admiterea la facultatea de psihologie din București

| anonimg a răspuns:

Nu știu cum arată manualul pe care îl cauți. Dar dacă tot vorbim de psihologie, îți recomand o carte bună:
https://www.viatasisanatate.ro/minte-caracter-personalitate-editie-completa

| AnaAlina a răspuns:

Nu sunt 100% sigura dar are culori albastru si galben, una din cele trei poze cu o ușă, scrisa de Elena Lupșa si Victor Bratu. Sper ca te-am ajutat, si daca vrei sa citești de pe acum, din vacanta, felicitări! Ești un elev model!

| Sonia822 explică (pentru AnonimaPISY):

Sunteti sigura? Stiu ca circula vreo 2 acreditate, se studiaza in functie de zona, si nu vreau sa cumpar ceva ce nu se studiaza. Acesta este? Din ce oras sunteti?

| Catrice a răspuns (pentru Sonia822):

Așteaptă pana începi anul să-ți spună profesorul.

| AnaAlina a răspuns (pentru Sonia822):

Puiule, sunt din București, am promovat in 2013 clasa 12, am căutat pe google "manual psihologie cls 10 pe 2019"

| Sonia822 explică (pentru AnaAlina):

Pui poti fi eventual tu pentru minewinking D-aia am intrebat aici, ca sa nu caut pe google. Astept raspunsuri de la cei care au terminat clasa a 10a si stiu sigur, google da mai multe raspunsuri