| Madayna a întrebat:

Cum as putea sa-mi motivez absentele de la facultate? N-am lipsit intentionat ci din cauza problemelor de sanatate. Ar fi bine sa sun la secretariat si sa-i zic de problemele mele sau cum as putea face?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si ia o scutire medicala, pe care va trebui sa o vizezi la dispensarul studentesc si o duci apoi la secretariat.
Secretariatul functioneaza pe baza de acte, nu-ti pot motiva absentele doar pentru ca le spui...