| andreeasaueu a întrebat:

Cum ati fost pedepsiti cand erati mici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai tin minte de fiecare data ca au fost inposibil de multe.In toate modurile dar tin sa va anunt ca am ramas la fel.Aceasi fire libera, nonconformista, incapatinata cind vrea ceva si mi-am format psihicul exact ca o oglinda incit reflecta tot ce vor oamenii de la mine.

32 răspunsuri:
| hailasa a răspuns:

Parca imi suna in urechi: Pentru asta nu mai ai voie la calculator toata saptamana!laughing

| andreeasaueu explică:

Cu toate ca atunci cand eram eu mica inca se folosea bataia, eu de la parintii mei am primit doar doua palme:una stiu sigur ca era de la o criza de-a meabig grin

| Ionush a răspuns:

Am 12 ani.Am fost pedepsita de 3 ori, am luat cate o palma, doua, trei de mai multe ori si o data an luat-o cu cureaua.Asta a fost la 8 ani.Am fost pedepsita la 5 si 9 ani, si ultima data saptamana trecuta:-)