| LeiAdrian a întrebat:

Cum ati terminat anul scolar 2010-2011? Cu ce medie ati terminat si ati luat vreun premiu? Si in ce clasa veti fi de la toamna?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Am terminat cu 10.La anul voi fi cls a12-a.

23 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

9,94 premiul 2, . trec a9a

| Angelik_6250 a răspuns:

9.40 premiul 2happy a 9 funda?big grin

| DianaScorpio a răspuns:

Am terminat clasa a 9-a, profil matematica-informatica cu informatica intensiv, cu 9, 31; premiu 2. Din toamna voi fi in a 10-a.
Totusi, cu ce te ajuta ca stii lucrurile acestea despre useri?

| LeiAdrian explică:

Pentru Liliii au am terminat cu media 9.32 si am luat premiul al II-lea. De la toamna voi fi in clasa a X-a.

| Adredemesconf a răspuns:

Salut.Trec in clasa a 8-a si am luat premiul 1 cu media generala 10.
Bafta!

| Sოﺁℓε a răspuns:

L-am terminat bine
8.88
mentiunelaughing
clasa a 9

| Catta a răspuns:

9,75, premiul 2.
La anul voi fi in clasa 9.
Tu?

| DeathTheKid a răspuns:

Sunt clasa a 8-a si am terminat cu media 9.52 am luat premiul intai si trec in clasa a 9-ahappy

| Emill a răspuns:

9,73 premiul 3... voi fi in a 9-a... sper sa fac bine la examenul de miercuri happy

| elena13_5876 a răspuns:

9,91; permiul 2; voi fi intr-a 9 a

| behappy a răspuns:

Am terminat clasa a 8-a cu 9, 44. Mentiunea II.am prea multi destepti in clasa big grin

| Zapa12 a răspuns:

9.56 premiul 1. O sa intru la liceuwinking.a9-a.

| Tourniquet a răspuns:

9,13. Am luat mentiune...
Trec a-6-a. straight face

| Aleeeeeeee a răspuns:

Am terminat clasa a VIII a cu media 9, 52; premiul trei. La toamna voi fi in a noua big grin. tu?

| IonutGosa a răspuns:

9.91 premiul1 si la toamna voi fi in clasa a 9-a.

| adi4ever a răspuns:

9,16 si am luat mentiune...De la toamna voi fi a 9-a

| Adriana_5358 a răspuns:

9 25 nu am luat premiu, prin uimire.La anul voi fii in clasa a 9 abig grin

| Ralucafergie a răspuns:

9.90 premiul 3.

| iulia_6002 a răspuns:

Media 9.10
premiu 3big grin
a8a love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am terminat cu 9.50 premiul III, si trec in clasa a 7-a! Funda?

| vladutik a răspuns:

Pai am terminat cu 9.11 premiul 3 si voi fi intra 8-a

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Am terminat a 8-a cu media 9.92 si voi merge pe a 9-a in toamna!

| secretlove_4095 a răspuns:

Am terminat clasa a 8a cu media 9, 36 si am luat premiul 2. La anul voi fi in clasa a 9 a.