| mariutza97 a întrebat:

Ce se va intampla in anul scolar 2010-2011 cu clasa a 7? Ca eu am terminat a 6 si mi-e putin frica de cls a 7... vreau sa stiu cum este ca nu vreau sa fiu mutata la etajul 3...

6 răspunsuri:
| Elle2117 a răspuns:

Ca in orice an, clasa a saptea este putin mai complicata decat clasa a sasea.vei invata lucruri noi, frumoase. mie nu mi-a placut in clasa a 7a chimia. mi se pare un cosmar. daca nu inveti prima lectie esti praf la chimie.la romana o sa inveti o groaza de chestii, la mate o sa faceti geometrie mai complexa si tot asa la celelalte. nu are de ce sa iti fie frica de clasa a saptea. e putin mai complicata atata tot. happy

| malaua a răspuns:

Eu trec in a 10a... facem schimb?laughing

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Malaua eu nas face schimb tinand cont ca pe la 9 n-am facut geometrie si gramaticalaughingbig grin

| laurentiu_9256 a răspuns:

E frumoasa, vei intra si in adolescenta completa.Vei face chimia care e usoara daca inveti matematica cu multe teoreme care trebuie sa le aplici...La romana, sory nu stiu nimic.La biologie vei invata scheltul cu toate oasele si organele vitale. E mult de invatat, dar vei reusi.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer sa fiu...in clasa a 7-a a fost super. mie una mi-a placut.acum ca sunt in clasa a 8-a nu stiu la ce sa ma mai astept.Habarnam ce o sa ne facem cu examenele astea.nimeni nu e hotarat. ce facem si cum facem.