| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Cum configurez apelurile video sa ma pot vedea cu cineva pe facebook?

Răspuns Câştigător
| catagame a răspuns:

Skype este cea mai buna si singura platforma de convorbiri video cat si de convorbire deci da skype este o alegere buna. Si eu am skype si iti spun ca e foarte simplu si tare

2 răspunsuri:
| catagame a răspuns:

Pai trebuie ca ambele perosane sa aiba un fel de progam instalat in pc pe care te va pune facebook sa il instalezi. Vezi si tu acolo cand vei da apelare video. Iti va aparea ceva de descarcat si dupa te vei putea vedea cu persoana respectiva

| Happyintotdeauna37 explică (pentru catagame):

Intrebarea asta mi-a zis sa o pun o fata. Si ea e cam aiurita ca sa zic asa. A zis ca nu ii aparea nimic. Dar SKYPE e bun daca il descarca?

| catagame a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Skype este cea mai buna si singura platforma de convorbiri video cat si de convorbire deci da skype este o alegere buna. Si eu am skype si iti spun ca e foarte simplu si tare