| SexGirl1921 a întrebat:

Cum credeti ca putem stopa fenomenul indobitocirii in masa?

Răspuns Câştigător
| ketanal a răspuns:

Din pacate nu putem. Traim intr-o lume in care cultura nu mai e la moda, in care persoanele aculturate sunt puse intr-un coltisor si lasate in treburile lor, doar pentru ca au un pic de creier, si nu se comporta ca restul, adica nu merg inainte ca turma de oi.
Din pacate cititul nu mai e la moda, de muzica buna sa nu mai vorbim... ne uniformizam din ce in ce mai mult tiganilor, pardon..."rromilor". Deja vocabularul pe care multi il folosesc este al lor, muzica am luat-o de la ei, cultura de a face puradei de la 12- 13 ani la fel, si multe altele.
Pentru a stopa un fenomen, ar trebui ca acetsa sa nu fie la un nivel foarte mare, si majoritatea sa fie impotriva acestui curent, dar din pacate nu e asa.

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Curat murdar dar... aprob pozitiv!

| corolav a răspuns:

Curat murdar dar...aprob pozitiv !