| doggosoggo a întrebat:

Cum credeti ca va fi Evaluarea Nationala 2021?(usor, greu?)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

știi = e ușor
ești blană = e ffff greu

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai învățat, subiectele vor fi ușoare, dacă ești nepregătit(ă), vor fi dificile.
Cred că la română veți primi subiecte ușor de rezolvat, insă la matematică, nu prea cred.
Success!

| isemilia a răspuns:

Fie va fi un examen usor astfel incat elevii sa ia note mari, sa se evidentieze eficacitatea predarii online (sau, mai corect spus, a meditatiilor), fie va fi mediu spre greu. Oricum, din cauza modelelor noi cu siguranta va exista o diferenta intre notele din acest an si notele din anii precedenti. Ramane de vazut, in doua saptamani se termina totul oricum. (bine, este si sesiunea speciala...)