| Theodorius1234 a întrebat:

Daca la Evaluarea Nationala la Romana a fost usor la Mate va fi greu?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eu am prins numai subiecte ușoare laughing
Fa cerere la minister sa facă subiecte ușoare special pentru tine, poate tine.

| Andreeush a răspuns:

Sunt două materii diferite, nu ai cum să spui că va fi ușor sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt independente subiectele. In anul meu, am avut mate usoara si romana medie, deci n-ai de unde sa stii, plus ca gradul de dificultate variaza de la om la om. Sunt subiecte medii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio legătură.

| NonZarek a răspuns:

Asta e un fel de pălărie într-un picior, ghici ciupercă ce-i? Cum poți sa zici ca la mate va fi greu dacă la ro a fost ușor?
Crezi și u in algoritme dinalea care exista când se fac subiectele? Nu se știe, poate sa fie greu sau poate ușor, învață doar și vezi ce ți pica